نمایش محتوا نمایش محتوا

1- می خواهم در سیستم آموزش الکترونیکی   https://vc.kntu.ac.ir لاگین کنم؟

به صورت پیش فرض برای تمامی دانشجویان اکانت جهت دسترسی به سیستم آموزش الکترونیکی ایجاد شده است. برای دانشجویان ایرانی، نام کاربری «شماره دانشجویی» است و کلمه عبور پیش فرض «کد ملی». برای دانشجویان غیرایرانی، نام کاربری و کلمه عبور پیش فرض هر دو «شماره دانشجویی» هستند. جهت تغییر کلمه عبور خود می توانید به آدرس http://portal.kntu.ac.ir/29 مراجعه کنید.

 

2- من کلمه عبورم در سیستم آموزش الکترونیکی https://vc.kntu.ac.ir  را فراموش کرده ام؟

به صفحه http://portal.kntu.ac.ir/29  بروید و توضیحات را به دقت بخوانید تا بتوانید مراحل را به درستی طی کرده و کلمه عبور خود را تغییر دهید. یکی از اقلامی که برای تغییر کلمه عبور لازم است، رمز دوم شما در سامانه گلستان است. لینک طریقه بدست آوردن رمز دوم گلستان نیز در توضیحات همین صفحه ذکر شده است. توجه کنید که با تغییر کلمه عبور سیستم آموزش الکترونیکی، کلمه عبور ایمیل شما نیز تغییر می کند.

 

3- رمز (پسورد) دوم در سیستم گلستان را نمی توانم پیدا کنم؟

لطفا طبق راهنما اقدام به یافتن رمز دوم گلستان خود کنید.

 

4- من آدرس ایمیل خود را نمی دانم یا فراموش کرده ام؟

آدرس ایمیل خود را می توانید با ورود به سیستم آموزش مجازی (https://vc.kntu.ac.ir) و رفتن به بخش مشخصات فردی مشاهده کنید.

 

5- نمی توانم در ایمیل خود لاگین کنم!؟

ابتدا مطمئن شوید در دامنه و آدرس درستی هستید. همه دانشجویان باید در آدرس http://email.kntu.ac.ir  لاگین کنند. در صورتیکه از نام کاربری یا کلمه عبور خود مطمئن نیستید، به پرسش های 2 و 4 در همین صفحه مراجعه کنید.

 

6- زمانیکه در فرم فراموشی رمز عبور http://portal.kntu.ac.ir/29  می خواهم رمز عبور را تغییر دهم پیغام " چنین کد ملی در سیستم ثبت نشده" را دریافت می کنم در حالیکه ایمیل دارم و ثبت نام کرده ام؟!

این مورد برای دانشجویانی که قبلا در دانشگاه بوده اند و مقطع تحصیلی آنها عوض شده است اتفاق می افتد و اشکال بخاطر رمز دوم گلستان است. این دانشجویان باید برای گرفتن رمز دوم گلستان با شماره دانشجویی قبلی خود (که با آن برای گرفتن ایمیل اقدام کرده اند) در گلستان لاگین کنند و رمز دوم گلستان را بدست بیاورند.