نمایش محتوا نمایش محتوا

دانشجويان با ثبت نام در فرم ثبت نام ایمیل و حساب کاربری علاوه بر ايجاد پست الكترونيك، حساب كاربري متمركز* نيز دريافت مي كنند. پس از ثبت نام اطلاعات ثبت نام شامل نام کاربری، گذر واژه به ایمیل دوم که در فرم وارد کرده اید ارسال می گردد لذا در وارد کردن ایمیل دوم دقت زیادی مبذول فرمایید. ایمیل دوم، ایمیل دانشگاه نمی تواند باشد (kntu.ac.ir.*). رمز عبور تعیین شده شما برای ورود به پرتال، ایمیل و سیستم دروس الکترونیکی استفاده خواهد شد لذا در به خاطر سپردن آن دقت فرمایید.

 

رفع اشکال و ایراد:

می خواهم در سیستم آموزش الکترونیکی   http://vc.kntu.ac.ir لاگین کنم؟

برای ورود باید در http://portal.kntu.ac.ir/12   برای ایمیل ثبت نام کنید . نام کاربری شما، شماره دانشجویی و پسوردی که در سامانه ثبت نام ایمیل تعیین کرده اید، پسورد شما در این سیستم نیز هست.

 

من رمز عبورم در سیستم آموزش الکترونیکی http://vc.kntu.ac.ir  را فراموش کرده ام؟

به صفحه http://portal.kntu.ac.ir/29   بروید و توضیحات را بدقت بخوانید و در توضیحات، لینک طریقه بدست آوردن رمز دوم گلستان را مشاهده کنید. با تغییر پسورد، پسورد ایمیل شما نیز تغییر می کند.

 

رمز (پسورد) دوم در سیستم گلستان را نمی توانم پیدا کنم؟

لطفا طبق راهنما اقدام به یافتن رمز دوم گلستان خود کنید.

 

من نام ایمیل خود را فراموش کرده ام؟

به صفحه http://portal.kntu.ac.ir/29   بروید و توضیحات را بدقت بخوانید و در توضیحات، لینک طریقه بدست آوردن رمز دوم گلستان را مشاهده کنید. ضمن مشاهده نام ایمیل می توانید پسورد ایمیل خود را نیز تغییر دهید.

 

در هنگام ثبت نام برای ایمیل پیغام "با این کد ملی ایمیل ثبت شده نمایش داده می شود" !؟

شما قبلا ایمیل دانشگاهی ساخته اید به صفحه http://portal.kntu.ac.ir/29   بروید و توضیحات را بدقت بخوانید و در توضیحات، لینک طریقه بدست آوردن رمز دوم گلستان را مشاهده کنید. ضمن مشاهده نام ایمیل می توانید پسورد ایمیل خود را نیز تغییر دهید.

اگر نتوانستید در http://portal.kntu.ac.ir/29   لاگین کنید ممکن است در ساخت ایمیل شما مشکلی بوجود آمده باشد با آدرس admin@kntu.ac.ir مکاتبه کنید و مشخصات خود شامل کد ملی، شماره دانشجویی و شماره تماس همراه خود را ارسال کنید تا مشکل بررسی شود.

 

بعد از ثبت نام برای ایمیل در ایمیل دوم خود پیغام "در ساخت ایمیل شما مشکلی بوجود آمده لطفا با مرکز فناوری اطلاعات تماس بگیرید" را دریافت کردم!؟

در ساخت ایمیل شما مشکلی بوجود آمده باشد با آدرس admin@kntu.ac.ir مکاتبه کنید و مشخصات خود شامل کد ملی، شماره دانشجویی و شماره تماس همراه خود را ارسال کنید تا مشکل بررسی شود.

 

من ثبت نام کرده ام چرا هیچ ایمیلی در ایمیل دوم که معرفی کرده ام دریافت نمی کنم؟

ابتدا مطمئن شوید در پرتال ثبت نام کرده اید. دانشجویانی که تا بحال ایمیل دانشگاه را نگرفته اند باید فرم ثبت نام ایمیل را پر کنند.

در صورتیکه پس از حداقل چند ساعت از ثبت نام، ایمیلی در ایمیل دوم معرفی شده از سوی شما دریافت نکردید لطفا ابتدا چک کنید که با اطلاعات وارد شده می توانید در ایمیلتان http://email.kntu.ac.ir لاگین کنید ، اگر نتوانستید با آدرس admin@kntu.ac.ir مکاتبه کنید و مشخصات خود شامل کد ملی، شماره دانشجویی و شماره تماس همراه خود را ارسال کنید تا مشکل بررسی شود.

 

بعد از ثبت نام نمی توانم در ایمیل خود لاگین کنم!؟

ابتدا مطمئن شود در دامنه و آدرس درستی هستید همه دانشجویان باید در آدرس http://email.kntu.ac.ir  لاگین کنند. در صورتیکه از نام کاربری یا پسورد خود مطمئن نیستید، به صفحه http://portal.kntu.ac.ir/29   بروید و توضیحات را بدقت بخوانید و در توضیحات، لینک طریقه بدست آوردن رمز دوم گلستان را مشاهده کنید. ضمن مشاهده نام ایمیل می توانید پسورد ایمیل خود را نیز تغییر دهید.

 

زمانیکه در فرم فراموشی رمز عبور http://portal.kntu.ac.ir/29  می خواهم رمز عبور را تغییر دهم پیغام " چنین کد ملی در سیستم ثبت نشده" را دریافت می کنم در حالیکه ایمیل دارم و ثبت نام کرده ام؟!

این مورد برای دانشجویانی که قبلا در دانشگاه بوده اند و مقطع تحصیلی آنها عوض شده است اتفاق می افتد و اشکال بخاطر رمز دوم گلستان است. این دانشجویان باید برای گرفتن رمز دوم گلستان بایستی با شماره دانشجویی قبلی خود (که با آن برای گرفتن ایمیل اقدام کرده اند) در گلستان لاگین کنند و رمز دوم گلستان را بدست بیاورند.